/Files/images/Тотальна цифровізація.jpg

Оновлене Положення про атестацію: що взяти до увагу методисту ЗДО

Дивись інформацію в рубриці АТЕСТАЦІЯ/Files/images/shkola.jpg

ТОТАЛЬНА ЦИФРОВІЗАЦІЯ

Це важливий тренд сучасної освіти, який точно залишиться надовго з нами – цифровізація, онлайн-навчання. До цього явища відноситься не тільки перехід на дистанційне навчання, але також збільшення ролі мобільних технологій та створення цифрового середовища для вчителя та учнів.

Від простих відеолекцій вчителі перейшли до ефективніших форматів роботи, які передбачають активну взаємодію учасників освітнього процесу, використання різних онлайн-платформ та онлайн-інструментів для навчання.

Онлайн-платформи

зі штучним інтелектом для педагогів

Ми відверто запитали у ChatGPT, чи хоче він замінити вчителя. А він чесно зізнався:українські вчителі незамінні.Ось його пряма мова:

«Важко точно передбачити, коли і чи повністю замінить штучний інтелект учителів у школах. Попри те, що штучний інтелект досяг значного прогресу за останні роки, він все ще має обмеження та не може повністю відтворити людську взаємодію та емпатію, які часто є важливими в навчанні.

ШІ, безсумнівно, може допомогти в різних освітніх завданнях, таких як оцінювання, надання персоналізованого навчального досвіду та навіть відповіді на основні запитання студентів. Проте вчителі відіграють життєво важливу роль у підтримці соціального та емоційного розвитку учнів, забезпечуючи керівництво та мотивацію, а також адаптуючи навчання відповідно до індивідуальних потреб кожного учня. Штучному інтелекту нелегко замінити ці аспекти навчання.

До того, навіть якби ШІ замінив деякі навчальні завдання, важливо враховувати потенційний вплив на суспільство. Вчителі відіграють

У сучасній освіті все більше уваги приділяється використанню штучного інтелекту (ШІ). Це дозволяє вчителям змінити підхід до викладання та забезпечити кожного учня більш індивідуалізованим досвідом навчання, допомагаючи їм розвивати свій потенціал. Ось декількаінструментів штучного інтелекту, які можна легко інтегрувати в класну практику:

1.Deepai– ШІ для творчості на уроках. DeepAI пропонує набір інструментів, що генерує картинки за текстовими запитами, має у безоплатній версії 11 стилів(реєстрація не потрібна)

2.Paintbytext– чат «Картина за текстом». Редагуйте свої фотографії та створюйте матеріали для презентацій за письмовими інструкціями за допомогою ШІ (реєстрація не потрібна)

3.Bedtimestory– ШІ для створення історій, що читаються дітям перед сном. Створіть історію про учнів чи свою дитину, уточніть жанр і зазначте художній стиль.

4.Talk to Books– нейромережа, яка відповідає на запитання цитатами з книг. Вона вміє обробляти абстрактні питання, наприклад, «Що є сенсом життя?» або «Що означає бути людиною?». Поки не розпізнає питання українською мовою, але можна застосовувати на уроках англійської мови.

5.MakeMyTale— інноваційна платформа, що дозволяє створювати унікальні історії за допомогою ШІ. Оберіть тему, жанр, персонажів, а нейромережа створить казку з ілюстраціями. Є безоплатний (5 історій) і платний тариф.

Користуйтеся!

/Files/images/З Днем працівника освіти.jpg

Шановні колеги-освітяни! Щиро і сердечно вітаємо вас з професійним святом, святом учительської родини!

Бути вчителем, вихователем, тренером, викладачем, наставником— це не просто професія, це покликання серця, покликання життя, яке вимагає величезного терпіння й майстерності, щоденної самовідданої праці та невтомного творчого пошуку. І ми з гордістю констатуємо: ви в нас— найкращі!

Бажаємо жити кожному за власним розкладом щастя! Нехай кожен день приносить лише радість і натхнення, у вашому будинку буде завжди затишно і світло, а поруч будуть дорогі серцю люди! Мудрості— собі й оточенню, щоб вчасно діяти, зупинятися і йти. Неспокою— того, який не дозволяє збайдужіти. Любові— різної: до коханих і до дітей, до роботи і відпочинку, до світу й до себе. Миру, щоб радіти сонцю та життю! Перемоги, щоб вчити нові покоління українців!

Світла пам'ять тим педагогам, які віддали своє життя за рідну землю, перемогу України, майбутнє дітей…

З Днем працівника освіти, з Днем Учителя— того, що несе світло, що світить і запалює. Того, що творить Людину!

/Files/images/з днем дошкілля.gif

Шановні працівники дошкільної освіти!

Прийміть нашіщирі вітання з професійним святом Днем дошкілля!

Щира подяка всім працівникам дошкільної освіти за щоденну самовіддачу,благороднулюбов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, наполегливість і високий професіоналізм.

Від мудрості керівника дошкільного закладу, педагогічної майстерності, турботливості, уваги, розуміннявихователів та їх помічників, допомоги батьків залежить щасливе дитинство і подальша доля кожного вихованця, майбутніх патріотів нашої держави.

Нехай ніколи не згасає світло Вашої душі, тепло Вашого серця до улюбленої професії. Хай кожен ваш день повниться новою радістю та перемогою.

Міцного Вам здоровя, натхнення, любові, здійснення усіх мрій та сподівань!

/Files/images/Х КОНГРЕС ОСВІТЯН ДОНЕЧЧИНИ.png /Files/images/Конгрес 2024.jpg

20-22.08.2024 р. – Х Конгрес освітян

«Нові часи: особистість понад усе!»

для освітян Донеччини. Конгрес триватиме протягом трьох днів.

20.08– відкриття Конгресу, виставка, пленарна частина, робота управлінських секцій, демонстраційні заходи та майстер-класи.

21.08– робота предметних секцій у дистанційному форматі.

22.08– форум освітніх інновацій у змішаному форматі для вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури, іноземних мов (англійської, німецької, французької, новогрецької), історії, правознавства та громадянської освіти, курсів морального спрямування, мистецтва, бібліотекарів.

Концепція та програма Конгресу розміщені на сайті

wym-1724050799006

Творчого натхнення та активної співпраці, шановні колеги!

Успішне функціонування професійних спільнот: підходи та практики: ділимося досвідом!

Які особливості роботи професійних спільнот Курахівської територіальної громади?

У професійній спільноті педагоги повинні діяти за принципом конструктивного діалогу, рефлексії, а не авторитарного монологу. Саме це сприяє критичному аналізу й розвитку власної практики. Основне правило такої спільноти – не створювати вертикальних зв’язків, а розвивати горизонтальний демократичний простір, у якому всі учасники мають рівні права й підпорядковуються правилам групи.

Проаналізуйте, як це у нас вийшло !

wym-1718003941083

/Files/images/Конференція.jpg

Шановні освітяни Курахівської громади!

Вітаємо вас із завершенням навчального року та святом останнього дзвоника!

Цей навчальний рік був насичений подіями та викликами, і ми щиро дякуємо вам за вашу невтомну працю, відданість та професіоналізм. Завдяки вашій наполегливості та підтримці, здобувачі освіти змогли отримати цінні знання та навички, необхідні для їхнього подальшого успіху.

Бажаємо вам гарного відпочинку, натхнення та нових ідей на наступний навчальний рік. Нехай цей літній період буде наповнений яскравими моментами та заслуженим відпочинком.

/Files/images/П\'єдастал вчителя.png

23 травня - ДЕНЬ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ

День Героїв відзначають понад сімдесят років. У 1941 році Другий Великий Збір Організації Українських Націоналістів постановив відзначити 23 травня як День Героїв.

Воно було покликане відродити в українців героїчний дух минулих поколінь, які дали нашій історії яскраві приклади героїзму.

Шановні ЗАХИСНИКИ! ГЕРОЇ!

Дякуємо вам за наші життя! Ви б’єтеся за те, чому нема ціни у всьому світі – за Батьківщину. Висловлюємо велику вдячність та повагу усім захисникам, які сьогодні мужньо захищають честь і гідність рідної країни.

Сердечно дякуємо кожному , хто ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов’язок. Ми всі низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, кому не судилося повернутися до рідних домівок. Вони тримають небо над нами й назавжди залишаться в наших серцях. Вічна їм пам’ять!

Пам’ятаємо! Слава Україні! Героям слава!



Атестація 2023-2024 року завершена.

Всіх вітаємо!


/Files/images/Снимок экрана 2024-04-24 111029.png

Більше інформації в рубриці АТЕСТАЦІЯ

У МОН презентували Стратегічний план діяльності до 2027 року

Ключова мета — створити систему освіти і науки, спрямовану на максимальне розкриття потенціалу особистості на різних етапах життя та забезпечення гнучкості до змін. Заплановано, що освіта стане фундаментом для розбудови економіки та людського капіталу України, а наука — синонімом ісинонімом інновацій і технологій для залучення інвестицій і міжнародного партнерства.
Детальніше ознайомитися зі Стратегічним планом діяльності МОН до 2027 року можна в прикріпленому документі.
/Files/images/НУШ.jpg За матеріалами МОН

"Ми всі одна сім‘я,

Єдина ми родина -

Мільйони різних «Я»,

А разом - УКРАЇНА!»

/Files/images/Слава Україні!.png


Стартувала реєстрація на сертифікацію для вчителів

Педагоги можуть зареєструватися на проходження сертифікації у 2024 році до 30 січня.

Заяви прийматимуть у два етапи:

  • основний (15-25 січня) – у межах граничної кількості учасників для кожного регіону;
  • додатковий (26-30 січня) – у межах загальної граничної кількості учасників.

Реєстрація припиниться достроково, якщо кількість заяв досягне граничної кількості.

Міністерство освіти і науки України наказом від 1 грудня 2023 року № 1464визначило категорії та граничну кількість педагогічних працівників, які зможуть узяти участь у сертифікації:

  • 1500 учителів початкових класів;
  • 1000 вчителів математики, які забезпечують реалізацію нового Державного стандарту на першому (адаптаційному) циклі базової середньої освіти (5-6 класи НУШ);
  • 1000 вчителів української мови й літератури 5-6 класів НУШ;
  • 500 учителів навчальних предметів / інтегрованих курсів громадянської та історичної освітньої галузі та/або освітньої галузі «Суспільствознавство» (всесвітньої історії, вступу до історії України та громадянської освіти, громадянської освіти, історії України, основ правознавства, курсів «Досліджуємо історію і суспільство», «Історія: Україна i світ», «Україна і світ: вступ до історії та громадянської освіти»).

Окрім того,визначено квоти для різних регіонів.

Зверніть увагу, що вчителі зможуть узяти участь у тестуванні, якщо відповідають таким вимогам:

  • стаж педагогічної роботи – не менш ніж два роки;
  • основне місце роботи – посада вчителя початкових класів чи вчителя математики, чи вчителя або української мови і літератури, або української мови, або української літератури, чи вчителя історії та/або громадянських дисциплін. Цей факт необхідно підтвердитидовідкою із закладу освіти, у якому він / вона працює.

Більше про сертифікацію на сайті МОН України

/Files/images/картинка.jpg

Шановні колеги!

До уваги! Держстандарт профільної середньої освіти

wym-1699349643089

Долучитися до громадського обговорення проєкту стандарту можна до 30 листопада 2023 року. Надсилати пропозиції за адресами: 01135, м. Київ, просп. Берестейський, 10, Контактна особа для надання консультацій: Світлана Фіцайло, начальник відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин головного управління загальної середньої освіти директорату шкільної освіти, номер телефону: (044) 481-47- 61.

svitlana.fitsailo@mon.gov.ua




Мирного неба! До перемоги!

/Files/images/Конференція.jpg

ЦПРПП Донеччини: стійкість та розвиток

Дивись за посиланням:wym-1692348228408

З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ!

Сертифікацію пройдено! Вітаємо!

/Files/images/Сертифікація 1.jpg /Files/images/Сертифікація 2.jpg


/Files/images/Рисунок6.jpg

Хотілося б, щоб українці звернули увагу на свій емоційний стан і взяли відповідальність за нього. А“Ти як?”

wym-1689672515321 "Ти як?"

допоможе знаходити в собі сили щодня, навчитися піклуватися про себе, опановувати стрес, тривогу, гнів тощо.

wym-1689670804813 Аптечка психологічної самодопомоги від Олени Зеленської

/Files/images/Дівчика.png

«НУШ у громаді: досвід, пошук, перспективи»

КУ ЦПРПП КУРАХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Відповідно до Закону України «Про освіту», Концепції Нової української школи виховання є невід’ємною складовою освітнього процесу, є наскрізним процесом, охоплює усі сфери шкільного життя і має ґрунтуватися на цінностях. За принципами Нової української школи, класний керівник є справжнім менеджером класу, саме він робить все можливе для створення громадського порядку та безпеки під час освітнього процесу;, створює взаємодію учасників освітнього процесу (учнів – вчителів, учнів – учнів, вчителів – батьків, батьків – адміністрації); організовує та проводить позаурочну та культурно-масову роботу; є прикладом для наслідування. Як би не була важка ця діяльність, вона, безсумнівно, потрібна дітям, оскільки основна структурна ланка у школі ‑ це клас. Саме в ньому зароджується інтерес до навчання, формуються соціальні стосунки між дітьми.

wym-1688543182018 Дивись інформацію за цим посиланням

/Files/images/НУШ.jpg

На допомогу педагогам дошкільної освіти

Методичні рекомендації щодо організації дистанційної роботи педагогів закладів дошкільної освіти

/Files/images/Дошкілля.jpg

wym-1687189950817

Правовий статус керівника закладу освіти: права та обов'язки

wym-1687160975933

Запрошуємо переглянути вебінар за посиланням та скористатися матеріалами презентації

МИ - РАЗОМ! МИ - ПЕРЕМОЖЕМО!

wym-1685954540051

/Files/images/Падлєт 2.jpg
Запрошуємо до перегляду: звітуємо про роботу за 2022-2023 навчальний рік

Цінуємо! Експериментуємо! Надихаємо! Творимо! Розвиваємо!

Указ Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО від 16.03.2022 No143/2022 "Про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України ".

/Files/images/12.jpg

НАШІ ПАРТНЕРИ

https://old

Педагогічна ідея – це повітря,у якому розправляє крила педагогічна творчість.

Чудовий учитель, як і чудовий музикант - це той, хто додає до свого основного "репертуару" творчість і натхнення!

\

Наш сайт створено як комунікативний майданчик педагогічної спільноти з метою сприяння їх професійному розвитку

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.